بليط هواپيما، بليط، خريد بليط هواپيما، خريد اينترنتي بليط هواپيما، خريد آنلاين بليط هواپيما، خريد بليط چارتر، خريد بليط سيستمي هواپيما، خريد بليط خارجي، خريد بليط ارزان هواپيما، بليط ارزان هواپيما

همه چيزهايي كه درباره مراحل پرواز هاي داخلي نمي دانستيد

براي پروازهاي داخلي، ٢۴ ساعت قبل از پرواز امكان چك اين اينترنتي وجود دارد. در صورتي كه چك اين اينترنتي انجام‌ داده‌ايد و چمداني هم براي فرستادن به قسمت بار هواپيما نداريد، كافي است با كارت پرواز پرينت شده در دست، به گيت پرواز مراجعه و پرواز كنيد. در صورتي كه بار همراه داريد، كاغذهاي اطلاعات تگمربوط به پرواز قبلي را از چمدان‌تان جداكنيد و چمدان را در bag drop بگذاريد.

 • در صورتي كه چك اين اينترنتي انجام نداده‌ايد، باجه‌هاي خودكار داخل فرودگاه هم همان كار را مي‌كنند.
 • چك اين كنيد و پرينت كارت پرواز بگيريد. در ادامه هم بخش بار و bag drop و غيره.
 • در صورتي كه هم مجبوريد چك اين را كلاً دستي انجام دهيد، پس آماده‌ي صف‌هاي طولاني‌تري باشيد. مدارك خود را هم قبل از رسيدن به پيش‌خوان آماده كنيد.
ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

در فرودگاه امام خميني هزينه بار اضافي براي هر مسافر چقدر است؟

بار اضافه به بار اي گفته مي شود كه از مقدار مشخصي وزنه وارد مورد نظر بيشتر باشد كه بار اضافه را مبلغ بيشتري ميگيرند تا در هواپيما مستقر كنند اگه دوست داريد كه با باري اضافه مسافر كنيد توصيه مي كنيم كه حداقل ۳۰ دقيقه زودتر از زمان مقرر به پذيرش بار مراجعه كنيد توصيه مي شود كه مدارك همه مثل وجوه نقد لوازم با ارزش داروهاي مصرفي و رايانه هاي قابل همرات در داخل كيف دستي و خود قرار دهيد .

بار اضافه چيست ؟

به دليل محدوديت فضا شايد لازم باشد كالسكه نوزادان پذيرش بار تحويل داده شود هر بسته كه عبادان بيش از اين ميزان مجاز هك شده باشد مشمول هزينه اضافه خواهد بود در هريك از موارد كه بر اساس تعداد بسته و چه بر اساس وزن حداكثر وزن مجاز هر بسته ۳۲ كيلوگرم ما حداكثر جمع ابادان ۱۵۸ سانتي متر است .

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

راهنماي كامل خريد بليط خارجي با كارت شتاب

ايرلاين هاي خارجي نيز براي نقل و انتقال مسافرهاي كشور ما رغبت زيادي پيدا كرده اند و خريد آنلاين بليط خارجي با استقبال گسترده اي از طرف توريست هاي ايراني توام بوده است. احتمالا امن بودن آسمان ما يكي از اصلي ترين علت هاي افزايش تقاضاي شركت هاي هواپيمايي خارجي بوده است. امن بودن پرواز به همراه خدمات ارائه شده بهتر در اين خطوط هوايي از علت هاي استقبال توريست هاي ايراني است. امروزه بالغ بر 900 فروند هواپيما عهده دار نقل و انتقال مسافرهاي ايراني در آسمان ايران هستند.

امكاناتي كه اين شركت هاي هواپيمايي خارجي به مسافران ايراني مي دهند, باعث شده در ميان اين ايرلاين ها رقابت تنگاتنگي ايجاد شود و به موازات اين رقابت خدمات ارائه شده نيز از قبل بهتر شده است. صندلي هاي راحت, امكانات مختلف صوتي و تصويري و رفاهي و همچنين خوراكي هاي متنوع از جمله خصوصيات قابل مقايسه در اين خطوط  هوايي است كه با در نظر گرفتن كلاس هاي پروازي هر يك از هواپيماها قابل سنجش است.

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

مراحل پرواز در هواپيماهاي داخلي

چك اين و ارائه بليط ، تحويل بار و دريافت كارت پرواز

براي پروازهاي داخلي، ٢۴ ساعت قبل از پرواز امكان چك اين اينترنتي وجود دارد. در صورتي كه چك اين اينترنتي انجام‌ داده‌ايد و چمداني هم براي فرستادن به قسمت بار هواپيما نداريد، كافي است با كارت پرواز پرينت شده در دست، به گيت پرواز مراجعه و پرواز كنيد. در صورتي كه بار همراه داريد، كاغذهاي اطلاعات تگمربوط به پرواز قبلي را از چمدان‌تان جداكنيد و چمدان را در bag drop بگذاريد.

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

درباره كلاس پرواز g چه مي دانيم؟

در اين كلاس پروازي غذاي گرم سرو مي شود و انتخاب نوع غذا با مسافر و از روي منوي غذايي است. در واقع سرويس كترينگ اين كلاس پروازي متفاوت است و همچنين از كيفيت بالاتري نيز برخوردار است. از نظر پذيرايي نيز مهمانداران اين كلاس پروازي با تجربه تر و توجه خاصي به مسافران دارند. هنگام سوار شدن مسافران فرست كلاس جزو آخرين مسافران هستند و انتقال آنها تا هواپيما به صورت جداگانه از ساير مسافرين انجام مي‌شود. در ترمينال فرودگاه نيز كانتر پذيرش آنها كانتري مجزاست و براي دريافت كارت پرواز اولويت دارند. مسافران فرست كلاس نخستين مسافراني هستند كه هنگام پياده شدن از هواپيما خارج مي‌شود.

بيشتر مشتريان فرست كلاس، مسافران VIP و سرمايه داران بزرگ هستند. كليه امكانات ذكر شده در يك كابين جدا از مسافرين عادي وجود دارد و حتي علاوه بر اين امكانات، گاهي اتاق جلسات و يك يا چند لابي خصوصي هم در هر كابين وجود دارد تا افراد بتوانند در كنار يكديگر جلساتشان را برگزار كنند. براي كلاس پروازي فرست كلاس اكثرا" از هواپيماهاي دو طبقه بوئينگ و ايرباس استفاده مي شود كه فضاي بيشتري را بتوانند در اختيار شركت هاي هواپيمايي بگذارند.

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

انواع واچرها را بشناسيد

شما با داشتن يك عدد واچر براي يك مركز تفريحي و رفتن به آنجا از طريق آدرس مشخص شده در واچر ، فقط با پرداخت يك ورودي و ارائه واچر تخفيف آن مركز ، ۲ عدد بليط ورودي آنجا را دريافت خواهيد كرد. يعني متصدي فروش بليط از شما پول يك بليط ، و يك واچر تخفيف را دريافت مي كند اما به شما ۲ بليط  مي دهد. بنابراين ۲ نفر مي توانند از آن مركز استفاده كند.

Entertainer

يكي از شركت هايي مي باشد كه اين واچر هاي تخفيف را ارائه مي كند. اين شركت بيشتر در كشور هاي خاورميانه، آسيا، آفريقا و اروپا فعاليت مي كند و هم اكنون با ۴۶ محصول، ۴۰ شهر از ۱۵ كشور جهان را پوشش ميدهد.

هدف استفاده از واچر كاهش هزينه ي سفر است كه اين كاهش هزينه شامل تفريحات، رستوران ها، كافه ها و فست فود ها است .

شركت مسافرتي خريد بليط هواپيما بالاپر با تهيه مجموعه كاملي از بليط هواپيماهاي امن در مسيرهاي مختلف سعي كرده تا سفري مطمئن و لذت بخش را براي همه مسافران تدارك ببيند. شما با مراجعه به سايت خريد بليط بالاپر مي توانيد از همه بليط هاي موجود در مسير دلخواه تان باخبر شويد و بليط هاي سيستمي و چارتر را براي مسافرت خود انتخاب و اقدام به خريد كنيد. 

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

خدمات كدام ايرلاين تركيه از همه بهتره؟

هواپيمايي تركيش ايرلاين را ميتوان هم قديمي ترين و هم به نوعي جديدترين شركت هواپيمايي تركيه است كه در سال ۱۹۳۳ ميلادي به دستور كمال مصطفي آتاتورك تاسيس شده و دائما در حال بروز رساني است.

 

 • خدمات ارائه شده در كابين فرست كلاس شركت هواپيمايي تركيش ايرلاين
 • ارائه سرويس حوله گرم/سرد بعد از استقرار مسافر در كابين خود
 •  سرويس ويژه خوش آمدگويي (انواع نوشيدنيهاي لوكس)
 • ارائه منوي مخصوص غذا و نوشيدني
 • سرويس غذاي گرم
 • در سفر هاي بين قاره اي در كنار غذا هاي خاويار نيز موجود مي باشد.
 • منوي غذاي اصلي از ۴ نوع (گوشت، ماهي، غذاي شرق آسيا و غذاي گياهي) و نيزسوپهاي مخصوص تركيه تشكيل مي شود.
 • انواع شيرينيهاي تركيه و ساير كشورها و نيز انواع ميوه ها در طول سفر سرو مي گردد.
 • چاي همراه ليمو، قهوه ترك به همراه شيريني ،كاپوچينو و انواع چايهاي گياهي در طول سفر سرويس داده مي شود.
 • انواع نوشيدنيهاي داخلي و خارجي لوكس سرو مي گردد.
 • دادن پيژامه و دمپايي مخصوص
 • براي مسافران مرد، وسايل كامل اصلاح در دستشوئي موجود مي باشد.
 • مونيتور ۲۳ اينچ جهت تماشاي ۲۰۰ ساعت انواع فيلم، مستند، اخبار و انواع بازيهاي كامپيوتري در كابين موجود مي باشد.
 • امكان استفاده از لب تاب و نيز امكان ارسال اس.ام.اس و ايميل از هواپيما.
ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

توصيه هاي مهمي كه براي خريد بليط لحظه آخري هواپيما بايد در نظر گرفت.

اين موضوع در پروازهاي چارتر به دقت سيستمي نيست و گه‌گاه پيش مي‌آيد مسافري به دليل كاهش دقت ايرلاين در ثبت تعداد مسافراني كه بليط لحظه آخري خريداري مي‌كنند، از ليست مسافران ثبت شده جا بماند و نتواند به برنامه‌ي سفر خود برسد. از همين رو مجبور مي‌شود بليط ديگري را خريداري كند و اگر شانس با او يار باشد، مي‌تواند پروازي در همان زمان مشابه با ظرفيت خالي پيدا كند.

علاوه بر اين اگر همراه با فرزندتان سفر مي‌كنيد بهتر است در محاسبه‌ي صرفه‌ي اقتصادي خريد بليط بين پروازهاي چارتر و سيستمي چرتكه بيندازيد. زيرا قيمت بليط پرواز چارتر براي كودك تفاوتي با بزرگسال ندارد. ممكن است مجموع هزينه‌ي پرواز شما در بليط چارتر تفاوتي با سيستمي نكند و آن زمان ترجيح دهيد بليط لحظه آخري سيستمي خريداري كنيد.

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

چگونه نگذاريم بليط هواپيمايي كه خريد بسوزد؟

البته اتفاقات غيرمنتظره‌اي مانند تاخير يا لغو پرواز از كنترل شما خارج است اما مشكلاتي هم هستند كه با كمي دقت مي‌شود از بروزشان پيشگيري كرد كه برايتان توضيح بدهيم.

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

مديريت خريد به صرفه بليط پرواز خارجي

كنترل ظرفيت: خطوط هوايي، موجودي صندلي هاي خود را از چندين راه مختلف مديريت نموده و آمار حاصل را با ميزان تقاضا و روند خريد بررسي مي نمايند. همان طور كه مي دانيد براي فروش صندلي هاي يك هواپيما تكنيك هاي مختلفي ذكر شده است. اگر شما با تاريخ و زمان خود مشكلي نداشته باشيد، از قيمت مناسب و حتي تخفيف بيشتري بهره مند خواهيد شد.

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

چگونه بليط ارزان بخريم؟

اگر شما هم از آن دسته مسافران هستيد با روز سفر براي تان چندان مهم نيست و براي خريد بليط نيز چندان سخت گير نيستيد, مي توانيد بليط ارزان تري را پيدا كنيد. همانطور كه قبلا هم گفته ايم رزرو بليط ارزان هواپيما با روزي كه براي سفر انتخاب مي كنيد ارتباط مستقيمي دارد و در روزهاي شلوغ بليط گران تر و در روزهاي كم مسافر بليط ارزان تر مي شود.

پس اگر مي خواهيد بليط ارزان هواپيما براي سفرتان پيدا كنيد دست به كار شويد و زمان سفرتان را به فصل زمستان بيندازيد و سفري ارزان را با بليط ارزان هواپيما تجربه كنيد.

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

سايت خريد آنلاين بليط پرواز خارجي

بسياري از مسافران پرواز خارجي براي سفر به خارج از كشور نياز به تهيه راحت تر بليط پرواز خارجي دارند. براي اينكه هر چه سريعتر و راحت تر بتوانند اين بليط را تهيه كنند بايد مواردي را رعايت كنند. با رعايت نكته هاي ساده شما مي توانيد بليط پرواز خارجي ارزان تري را تهيه كنيد و سفري شيرين و لذت بخش را تجربه كنيد.

 

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

آموزش خريد بليط هواپيما

با يك برنامه ريزي خوب مي توانيد بليط مناسبي را براي سفرتان پيدا كنيد بليط اف خورده هواپيما هميشه پيدا مي شود. و در كنار خانواده و دوستان تان لحظه هاي مفرحي را تجربه كنيد. معمولا در فصل هاي بهار و پاييز مسافر كمي پيدا مي شود يا از سفر برگشته اند و يا اينكه هنوز آماده مسافرت نشده اند. پس بهتر زمان براي مسافرت شماست و مي توانيد در اين زمان مناسب ترين بليط و شرايط را براي سفرتان دست و پا كنيد و از سفري بدون شلوغي و كاملا بي سر و صدا لذت ببريد. اگر بليط خودتان را به صورت اينترنتي تهيه مي كنيد, براي اينكه از همه بليط هاي هواپيما باخبر شويد, حتما عضو گروه مشتريان بالاپر شويد تا از آخرين بليط هاي موجود در سامانه هوايي كشور مطلع شويد و آخرين قيمت ها و بليط ها را از ايرلاين هاي مختلفي در اختيار داشته باشيد. همچنين با عضويت شما در گروه بالاپر تخفيف ها و امتيازات مختلفي را هم در هنگام خريد و در خريد هاي آينده خود دريافت خواهيد كرد. اين روش نيز يكي از روش هاي بهينه براي خريد بليط ارزان تر است. ما تخفيف هاي خوبي را براي خريدهاي شما در نظر گرفته ايم. در برخي از پروازهاي هوايي براي خريد بليط هواپيما در روزهاي سه شنبه, چهارشنبه و پنج شنبه تخفيف هاي خوبي ارائه مي شود. همينطور پروازهاي شبانه و پروازهايي كه با تاخير انجام مي شوند نيز از نمونه هايي هستند كه مشمول تخفيف هاي اساسي مي شوند. پس شما با اين شگرد ها و خريد در اين زمان ها و با زيرنظر داشتن اين خطوط هوايي مي توانيد به بليط هاي ارزاني دسترسي داشته باشيد و هم لذت دريافت تخفيف را تجربه كنيد و هم بليط ارزاني بخريد. خطوط هواپيمايي مختلف, با روش هاي گوناگوني موجودي صندلي هاي هواپيماهاي خود را كنترل و مديريت مي كنند و شاخصه هاي درخواست و تقاضا براي خريد و پروسه آن را با هم مقايسه مي كنند.

همانگونه كه مي دانيد براي فروش صندلي هاي يك هواپيما ترفندها و شيوه هاي گوناگوني وجود دارد. بنابراين شما با جابه جا كردن زمان سفرتان و هماهنگ كردن خودتان با روش هاي ايرلاين ها مي توانيد قيمت به صرف تري را با تخفيف هاي خوب براي سفرتان پيدا كنيد. از فرودگاه هاي كوچك غافل نشويد و مسافرت از اين فرودگاه را هم تجربه كنيد. چون در فرودگاه هاي بزرگ معمولا هزينه بيمه را نيز به هزينه هاي بليط اضافه مي كنند و قيمت بليط خيلي گران تر در مي آيد. در حالي كه در فرودگاه هاي كوچك حق بيمه كمتر است و هزينه زيادي به بليط تحميل نمي كند. پس شما با انتخاب فرودگاه هاي كوچك مي توانيد هزينه هاي مسافرت تان را تا اندازه زيادي پايين تر بياوريد و پول تان را براي جاهاي ديگر نگهداريد. اگر شما هم از آن دسته مسافران هستيد با روز سفر براي تان چندان مهم نيست و براي خريد بليط نيز چندان سخت گير نيستيد, مي توانيد بليط كم قيمت تري را پيدا كنيد. همانطور كه قبلا هم گفته ايم خريد بليط هواپيما با روزي كه براي سفر انتخاب مي كنيد ارتباط مستقيمي دارد و در روزهاي شلوغ بليط گران تر و در روزهاي كم مسافر بليط ارزان تر مي شود.

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

معرفي سايت فروش بليط پرواز خارجي

balapar.com : بسياري از مسافران پرواز خارجي براي سفر به خارج از كشور نياز به تهيه راحت تر بليط پرواز خارجي دارند. براي اينكه هر چه سريعتر و راحت تر بتوانند اين بليط را تهيه كنند بايد مواردي را رعايت كنند. با رعايت نكته هاي ساده شما مي توانيد بليط پرواز خارجي ارزان تري را تهيه كنيد و سفري شيرين و لذت بخش را تجربه كنيد. 

تقاضاي سفر به خارج از كشور در سال هاي اخير زيادتر شده و به همين خاطر شركت هاي هواپيمايي زيادي نيز در اين زمينه خدمات مي دهند. همه اين شركت هاي هواپيمايي براي اينكه بتوانند به صورت مستقيم با مشتري ارتباط برقرار كنند و بليط هاي خودشان را زودتر به فروش برسانند اقدام به راه اندازي سايت فروش بليط پرواز خارجي كرده اند.

در ضمن هر يك از ايرلاين ها با فراهم آوردن امكانات و امنيت بيشتر سعي مي كنند مسافران بيشتري را براي سفرهاي هوايي خود ترغيب كنند. هم اكنون هواپيماهايي زيادي در ايران به جابجايي مسافران خارجي مشغول هستند. خدمات اين ايرلاين ها براي رقابت با ساير شركت هاي هواپيمايي هر روز توسعه مي يابد.

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

ميزان بار مجاز هواپيمايي تابان

ايستگاه هايي كه در آنها بازرسي به صورت دستي و فيزيكي صورت مي پذيرد، ممكن است تمامي چمدان ها، بسته ها و محموله ها جهت بازرسي هاي فيزيكي باز شوند. الزاماً اين امور توسط مسئولين بازرسي در فرودگاه انجام مي پذيرد.

هواپيمايي تابان مسئوليتي را در پذيرفتن براي كالاهاي شكستني و فاسدشدني، پول، جواهرات ، نقره جات، اقلام قيمتي، اوراق بهادار، اسناد و مدارك شناسايي و يا نمونه هاي ديگر را كه در بار چك شده مسافر حتي با اطلاع يا بدون اطلاع شركت وجود داشته باشد به عهده نمي گيرد

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

سوار شدن به هواپيما بدون كارت ملي امكان پذير نيست!

سوار شدن به هواپيما بدون كارت ملي امكان پذير نيست و طبق اعلاميه هاي جديد امكان سوار شدن شدن به هواپيما بدون كارت ملي وجود ندارد و از پرواز مسافراني كه كارت شناسايي معتبر نداشته باشند جلوگيري مي شود. نكته هاي بيشتري درباره سوار شدن به هواپيما بدانيد.

 

اعتراف مي‌كنم كه از پرواز مي ترسم!

برخلاف پروازهاي بدون توقف، پروازهاي مستقيم مي توانند در طول مسيري كه در حال حركت به مقصد اصلي هستند، در ميانه راه در فرودگاهي توقف كنند. با اينكه اين توقف ها در محاسبه ساعتي كه براي رسيدن به مقصد طول مي كشد آورده شده است، اما معمولا به دليل تاخيرهاي كم و بيشي كه در آن ها اتفاق مي افتد، از زماني كه براي رسيدن به مقصد برنامه ريزي كرده بوديد، دور خواهيد شد.

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

راهنماي تهيه بليط پرواز خارجي

بسياري از مسافران پرواز خارجي براي سفر به خارج از كشور نياز به تهيه راحت تر بليط پرواز خارجي دارند. براي اينكه هر چه سريعتر و راحت تر بتوانند اين بليط را تهيه كنند بايد مواردي را رعايت كنند. با رعايت نكته هاي ساده شما مي توانيد بليط پرواز خارجي ارزان تري را تهيه كنيد و سفري شيرين و لذت بخش را تجربه كنيد.

 

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

نكات مهم قبل از اقدام به خريد بليط هواپيما

 1.  پروازهاي چارتر غيرقابل استرداد هستند. لذا قبل از اقدام به خريد بليط چارتر از تصميم قطعي خود جهت سفر و استفاده از بليط اطمينان حاصل فرمائيد. توجه داشته باشيد كه در صورت عدم رسيدن به موقع مسافر به پرواز، كل مبلغ بليط سوخت ميگردد.

2 – بعد از اتمام خريد بليط هواپيما خود را دانلود نموده، صحت مشخصات ثبت شده در بليط را بررسي فرموده ، سپس آن را چاپ كرده و در فرودگاه حتماً به همراه داشته باشيد. 

 • لطفا پس از خريد اينترنتي بليط، حتما فايل بليط را دريافت فرموده و نسخه چاپ شده بليط را در فرودگاه جهت ارائه به كانتر پرواز و گرفتن كارت پرواز مربوطه به همراه داشته باشيد. گرچه بعد از خريد بليط نام شما در شركت هواپيمايي كه بليط شما از آنجا صادر شده ثبت مي شود، و براي دريافت كارت پرواز نياز به ارائه نسخه چاپ شده از بليط الكترونيكي نمي باشد؛ با وجود اين توجه داشته باشيد در صورتي كه به هر دليل نياز داشته باشيد كه بليط خود را كنسل كنيدارائه نسخه چاپ شده از بليط و يا وبليط هاي پروازي براي مهر شدن توسط كانتر پرواز شركت هواپيمايي ضروري مي باشد.
ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

بليت‌ چارتر و سيستمي چه تفاوتي باهم دارند؟

حقيقت اين است كه براي هر سفر هوايي، پيش از تصميم به سفر مي‌بايست، براي خريد بليت برنامه‌ريزي كرد و با انتخاب بليت مناسب هم از نظر قيمت و هم از نظر خدمات سفر خوبي را پشت‌سر گذاشت. براي همين به‌عنوان مثال اگر مسافر استانبول و مايل باشيد كه حتما در فصل حراج استانبول شركت كنيد، به‌طور قطع تاكنون به اين موضوع رسيده‌ايد كه بخش زيادي از بليط چارتر است!

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

بازار شلوغ خريد و فروش اينترنتي بليط هواپيما و رزرو هتل

خريد بليط هواپيما و رزرو هتل از جمله كارهايي است كه چندسالي است اينترنتي شده؛ بدون اينكه نياز باشد از خانه يا محل كار خود خارج شويم بليط هواپيما مي‌خريم و هتل‌مان را رزرو مي‌كنيم. حال در اين بازار شلوغ خريد و فروش اينترنتي بليط هواپيما و رزرو هتل بايد ببينيم چطور بهترين قيمت‌ها را براي خريد پيدا كنيم. ساده بگوييم بايد به دنبال راهي براي خريد بدون واسطه بليط باشيم. مي‌دانيد خريد مستقيم و بدون واسطه به ما كمك مي‌كند تا با قيمت ارزان‌تر بليط مورد نظرمان را بخريم و پولي را كه بايد به واسطه‌ها پرداخت مي‌كرديم در جيب‌مان بگذاريم.

بالاپر سامانه جامع خريد بليط هواپيما داخلي و خارجي،رزرو هتل خارجي و خريد بيمه مسافرتي به صورت آنلاين است؛ سايتي كه با تجربه چندين ساله از حضور در عرصه سفر و گردشگري داخلي و خارجي، اكنون وارد حوزه آنلاين شده تا كارهاي مرتبط با سفر و گردشگري را راحت‌تر راه بيندازد. عرضه همه نوع بليط، در كنار هم، مزيتي است كه بالاپر براي مشتريان به همراه دارد؛ يعني در كنار فروش بليط خارجي، با داشتن بليط‌هاي داخلي كشورهاي خارجي، شما را از مراجعه به آژانس‌هاي مسافرتي در آن كشورها بي‌نياز مي‌كند و مي‌توانيد به‌راحتي با كارت شتاب، خريد كنيد. بالاپر عرضه‌كننده بليط قطارهاي داخلي كشورهاي خارجي نيز هست؛ مزيتي كه به شما كمك مي‌كند سفري كم‌هزينه‌تر داشته باشيد و بيشتر لذت ببريد.

ادامهـ مطلبـ |
برچسب:

آخرین مطالب ارسالی

همه چيزهايي كه درباره مراحل پرواز هاي داخلي نمي دانستيد
در فرودگاه امام خميني هزينه بار اضافي براي هر مسافر چقدر است؟
راهنماي كامل خريد بليط خارجي با كارت شتاب
مراحل پرواز در هواپيماهاي داخلي
درباره كلاس پرواز g چه مي دانيم؟
انواع واچرها را بشناسيد
خدمات كدام ايرلاين تركيه از همه بهتره؟
توصيه هاي مهمي كه براي خريد بليط لحظه آخري هواپيما بايد در نظر گرفت.
چگونه نگذاريم بليط هواپيمايي كه خريد بسوزد؟
مديريت خريد به صرفه بليط پرواز خارجي

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان